Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip gailma turet foruma tik savo laiptinei?

• Please log in to reply
6 atsakymai į šią temą

#1 Mariux

Mariux

Member

• Members
  • AkisAkis
  • 19 Pranešimai

23 kovo 2014 - 02:44

Kaip galima sukurti foruma skirta tik savo laiptinei? kad matytusi tik tos laiptines gyventojams?

• 1

#2 Albertas

Albertas

Administrator

• Administrators
  • 95 Pranešimai

13 balandžio 2014 - 03:07

Šiame forume galima sukurti atskirą temą, kuri būtų skirta konkretaus namo ar laiptinės gyventojams. Jei norite, kad tema būtų matoma tik to namo gyventojams - atsiųskite man asmeninę žinutę su narių sąrašu.

Ačiū

• 0

#3 Aurelija

Aurelija

Newbie

• Members
  • Akis
  • 8 Pranešimai

17 balandžio 2014 - 04:15

Jeigu bus paduotas žmonių sąrašas, tai kaip kiti gyventojai (iš tos laiptinės) pamatys tą temą? Tad aš asmeniškai galvoju jog tokia tema geriau būtų matoma visiems, pvz., "Vydūno 7 namo gyventojams". Ir viskas. Kiti susikurtu savo namo temą.
  • 0

#4 Albertas

Albertas

Administrator

• Administrators
  • 95 Pranešimai

17 balandžio 2014 - 05:00

Arelija,

taip, visiškai sutinku. Forumo pavadinimas būtinai turi matytis.

Galimybių, kaip bus jis bus sukonfiguruotas yra įvairių.

Šiuo metu esu sukūręs du pavyzdžius:

1. M. Mažvydo g. 17

Forumas, temos jame ir pranešimai matomi visiems ir bet kuris vartotojas gali ten rašyti

2. M. Mažvydo g. 12

Forumo pavadinimas matomas visiems, bet temos jame matosi tik to namo gyventojams. Rašyti be abejo gali taip pat tik to namo gyventojai. Visi kiti bandantis atidaryti šį foruma prašomi suvesti slaptažodį kad prisijungtų

Taip pat galimas variantas, kad tiek pats forumas, tiek temos ir žinutės jame matomi visiems registruotiems vartotojams, bet rašyti temoje gali tik to namo gyventojai.

Turbūt reiks išbandyti kuo daugiau variantų, kad išsirinkume pati geriausią ;) Ačiū už pasiūlymą Aurelija

• 0

#5 Aurelija

Aurelija

Newbie

• Members
  • Akis
  • 8 Pranešimai

28 balandžio 2014 - 11:58

Aš tai asmeniškai tingėčiau kas kart norint matyti ir rašyti į savo namo temą suvedinėti slaptažodį:) O be to, bet kas gali apsimesti to namo gyventojas. Tad argi reikia tokias temas slaptinti? Juk žmogus, kuris norės pakalbėti, ar tai apšmeišti kokį savo kaimyną, tai padarys privačiai. Tad aš manau jog viešoje erdvėje skleiskime apie savo rajoną tik gerą ir būtinus dalykus, o ne už akių kalbėkime. Iš patirties žinau jog kuo daugiau užslaptymo, tuo daugiau konfliktų ir intrigų yra, o jau tada internetinis puslapis tampa ne be mielas.

• 1

#6 Albertas

Albertas

Administrator

• Administrators
  • 95 Pranešimai

01 gegužės 2014 - 02:33

Visiškai sutinku, Aurelija, bent kol kas ir man labiausiai priimtinas pirmasis variantas, kuriame ir peržiūrinėti temas ir atrašinėti gali visi vartotojai.

Kurį laiką pasinaudoję keliais skirtingais variantais manau galėsime visi kartu nuspręsti, koks formatas yra pats tinkamiausias ;)

• 2

#7 Mariux

Mariux

Member

• Members
  • AkisAkis
  • 19 Pranešimai

13 gegužės 2014 - 08:36

Siaip tai nereikalingi tie slaptazodziai..

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)